KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14719457

nr 1471 9457

Axel Tallberg

(I860-1928), Sverige

Etsningar, 2 st, Marin. Bildmått: 30x95, yttermått inklusive ram: 56x120 cm. Signerad

Kondition: slitage

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 30 maj 2022
kl 18:39:12

Axel Tallberg

Läs mer om Axel Tallberg