KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14719457
nr 1471 9457
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Etsningar, 2 st, Marin. Bildmått: 30x95, yttermått inklusive ram: 56x120 cm. Signerad
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 maj 2022
kl 18:39:12
100 kr
250 kr
300 kr
500 kr
Axel Tallberg
Läs mer om Axel Tallberg
Axel Tallberg
Kondition: slitage
Läs mer om Axel Tallberg
nr 1471 9457
Axel Tallberg
(I860-1928), Sverige
Kondition: slitage
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 500 kr |
måndag 30 maj 2022 |
Axel Tallberg